Team en groepen 2022-2023

Groep 1-2 groen

Jacqueline Westerduin (ma, di, do) en Charlotte Smit (wo, vr)

Groep 1-2 blauw

Sharuna Baldan (ma, di) en Inge Verboon (wo, do, vr)

Groep 1-2 roze

Carmelita Austin (ma t/m vr)

Groep 1-2 geel

Marieke Vermeulen (ma) en Michelle Costa Sousa (di t/m vr)

Groep 3a

Willem Waterschoot (ma t/m do) en Jurdiënne Martina (vr)

Groep 3b

Gülden Aras-Kaya (ma t/m wo) en Sabrina Roos (ma, do, vr)

Groep 4

Mark Kersten (ma, do, vr) en Ellen van Marrelo (di, wo)

Groep 5

Priscilla van der Kroft (ma, di, vr) en Olga Chiragali (wo, do)

Groep 6

Scharda Hendriks (ma, wo, do, vr) en Olga Chiragali (di)

Groep 6/7

Lillian Breidel (ma t/m vr) en Janneke van der Klooster (wo)

Groep 8

Linda Marie (ma t/m do) en Henny Toussaint (vr)

Groep oranje (nieuwkomersgroep voor Oekraïense leerlingen)

Danitsja Stolk (ma, di) en Oksana Shichova (wo t/m vr)

Gymleerkracht groepen 1 t/m 8 / schoolsportcoördinator

Jack Gravekamp (ma, di, do, vr)


Ondersteuning groepen 1 en 2

Ahsa Bhola (ma t/m do) en Charlotte Smit (ma, di, do)

Ondersteuning groepen 3

Hermien de Jong (ma, di, do)

Ondersteuning groep 4 

Corinne Verbaan (di, do)

Ondersteuning groepen 5 t/m 8

Henny Toussaint (ma t/m do)

Ondersteuning divers

Rasha Pardesie (ma, di, do, vr)  en Olga Chiragali (vr)


Directeur

Kevin in ‘t Veld (ma t/m do)

Netwerkcoördinator

Carolien Lamaker (ma t/m vr)

Administratief medewerker

Conny Batenburg (ma, di, wo, vrijdagochtend)

Conciërge

Rinus Vink (ma t/m vr)

Intern begeleider groepen 1 t/m 8

Bianca van Haaften (di t/m vr)

VVE-zorgcoördinator 

Inge Verboon (di)

Sociale veiligheidscoördinator

Henny Toussaint (ma t/m vr)

Docenten Rots & Water

Danitsja Stolk (wo) en Priscilla van der Kroft (wo)

Interne coach

Ellen van Marrelo (ma – om de week)

Onderbouwcoördinator (groepen 1 en 2)

Michelle Costa Sousa (ma)

Middenbouwcoördinator (groepen 3 t/m 5) / rekenspecialist

Gülden Aras-Kaya (do)

Bovenbouwcoördinator (groep 6 t/m 8) / taalspecialist

Danitsja Stolk (do)

Gedragsspecialist

Priscilla van der Kroft (do)

Coördinator bewegend leren

Scharda Hendriks (di)

Schoolmaatschappelijk werker

Ninke Fabri (di)

Interne vertrouwenspersonen

Danitsja Stolk (ma t/m do) en Jack Gravekamp (ma, di, do, vr)